Close
Chochliki na estradzie

Kocia Muzyka

Nasza Fundacja Muzyczny Krąg popiera wszelkie inicjatywy ,które umożliwiają najmłodszym rozwijanie talentów.
Dlatego cieszymy się z faktu powstania Szkoły Muzycznej Warszawie, utworzonej przez Judytę Grabowską. Judyta i jej siostra Klaudia przez wiele lat śpiewały i tańczyły w radiowo-telewizyjnym zespole Chochliki. Zespół ten założyła i prowadziła Barbara Kolago.
Kocia Muzyka, taką nazwę ma szkoła, działa w dzielnicach Wilanów i Bielany.
W Wilanowie do udziału w zajęciach muzycznych zaprasza dzieci od trzeciego roku życia. W trakcie zajęć najmłodsi uczą się gry na instrumencie (skrzypcach, fortepianie). Nauka przeplatana jest śpiewem, zabawami umuzykalniającymi, rytmicznymi z wykorzystaniem instrumentów perkusyjnych.
Na Bielanach szkoła proponuje dzieciom od szóstego roku życia naukę gry na instrumencie (fortepianie, gitarze, skrzypcach, perkusji) poszerzoną o zajęcia umuzykalniające i rytmikę.
Wszystkie zajęcia są prowadzone przez profesjonalnych muzyków, absolwentów wyższych uczelni muzycznych, z kilkuletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Program pracy dostosowany jest do indywidualnych potrzeb dziecka.
Jest też oferta prowadzenia zajęć w domu ucznia. Może to być wspólne muzykowanie, które przyniesie radość zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Niezdecydowanym na zakup własnego sprzętu szkoła proponuje wynajem instrumentu.
Zajęcia prowadzone mogą być w języku angielskim i rosyjskim.

 

https://www.facebook.com/pages/Kocia-Muzyka/254862508051825

http://www.kociamuzyka.pl/

 

Chochliki na estradzie

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Więcej aktualności

Przeglad

Maluchy na ludowo

W gościnnych progach Muzeum Etnograficznego w Warszawie odbył się IV Śródmiejski Przegląd Tańca i Piosenki Ludowej Przedszkolaków. Swoje umiejętności zaprezentowało blisko 600 dzieci. W 2011

13923585 520560861470511 6469117213923681365 o

Utalentowane dzieci z Bemowa

Zbliża się III Festiwal Zespołów Dziecięcych „Piosenka, uśmiech i my”. Spotykamy się tradycyjnie w Amfiteatrze Bemowo, tym razem 17 września 2016 roku. Przyjadą młodzi utalentowani

Mateusz Ceran

Utalentowani soliści

  Na naszym II Festiwalu Zespołów Dziecięcych „Piosenka, uśmiech i my”, który odbędzie się już niedługo, bo 19 września 2015 roku w Amfiteatrze Bemowo w