Close
Chochliki na estradzie

Kocia Muzyka

Nasza Fundacja Muzyczny Krąg popiera wszelkie inicjatywy ,które umożliwiają najmłodszym rozwijanie talentów.
Dlatego cieszymy się z faktu powstania Szkoły Muzycznej Warszawie, utworzonej przez Judytę Grabowską. Judyta i jej siostra Klaudia przez wiele lat śpiewały i tańczyły w radiowo-telewizyjnym zespole Chochliki. Zespół ten założyła i prowadziła Barbara Kolago.
Kocia Muzyka, taką nazwę ma szkoła, działa w dzielnicach Wilanów i Bielany.
W Wilanowie do udziału w zajęciach muzycznych zaprasza dzieci od trzeciego roku życia. W trakcie zajęć najmłodsi uczą się gry na instrumencie (skrzypcach, fortepianie). Nauka przeplatana jest śpiewem, zabawami umuzykalniającymi, rytmicznymi z wykorzystaniem instrumentów perkusyjnych.
Na Bielanach szkoła proponuje dzieciom od szóstego roku życia naukę gry na instrumencie (fortepianie, gitarze, skrzypcach, perkusji) poszerzoną o zajęcia umuzykalniające i rytmikę.
Wszystkie zajęcia są prowadzone przez profesjonalnych muzyków, absolwentów wyższych uczelni muzycznych, z kilkuletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Program pracy dostosowany jest do indywidualnych potrzeb dziecka.
Jest też oferta prowadzenia zajęć w domu ucznia. Może to być wspólne muzykowanie, które przyniesie radość zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Niezdecydowanym na zakup własnego sprzętu szkoła proponuje wynajem instrumentu.
Zajęcia prowadzone mogą być w języku angielskim i rosyjskim.

 

https://www.facebook.com/pages/Kocia-Muzyka/254862508051825

http://www.kociamuzyka.pl/

 

Chochliki na estradzie

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Więcej aktualności

Plakat piosenka usmiech i my - ostateczny

Czekamy na Was w najbliższą sobotę!

Serdecznie zapraszamy w sobotę 19 września 2015 roku do Amfiteatru Bemowo w Warszawie na II Festiwal Zespołów Dziecięcych „Piosenka, uśmiech i my”. Przyprowadźcie na godz.

„Piosenka, uśmiech i my”

W ostatnią niedzielę odchodzącego lata, 21 września 2014 roku, w pięknym Amfiteatrze Bemowo w Warszawie, można było obejrzeć i posłuchać utalentowanych młodych jak i dojrzałych

18595523 655261384667124 1345176725868463195 o

Jubileusz SP w Józefinie

Szkoła Podstawowa w Józefinie obchodzi jubileusz dziesięciolecia nadania jej zaszczytnego imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu. Należy więc do elitarnego grona takich placówek w Polsce, których jest

muzyczny krag logo prev-1

PODZIĘKOWANIA

Nasz Festiwal nie odbyłby się bez pomocy naszych wiernych wolontariuszy. Najwyższa pora podziękować im i ich wymienić:   – fantastyczną scenografię zaprojektowała i wykonała ze