Close
Chochliki na estradzie

Kocia Muzyka

Nasza Fundacja Muzyczny Krąg popiera wszelkie inicjatywy ,które umożliwiają najmłodszym rozwijanie talentów.
Dlatego cieszymy się z faktu powstania Szkoły Muzycznej Warszawie, utworzonej przez Judytę Grabowską. Judyta i jej siostra Klaudia przez wiele lat śpiewały i tańczyły w radiowo-telewizyjnym zespole Chochliki. Zespół ten założyła i prowadziła Barbara Kolago.
Kocia Muzyka, taką nazwę ma szkoła, działa w dzielnicach Wilanów i Bielany.
W Wilanowie do udziału w zajęciach muzycznych zaprasza dzieci od trzeciego roku życia. W trakcie zajęć najmłodsi uczą się gry na instrumencie (skrzypcach, fortepianie). Nauka przeplatana jest śpiewem, zabawami umuzykalniającymi, rytmicznymi z wykorzystaniem instrumentów perkusyjnych.
Na Bielanach szkoła proponuje dzieciom od szóstego roku życia naukę gry na instrumencie (fortepianie, gitarze, skrzypcach, perkusji) poszerzoną o zajęcia umuzykalniające i rytmikę.
Wszystkie zajęcia są prowadzone przez profesjonalnych muzyków, absolwentów wyższych uczelni muzycznych, z kilkuletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Program pracy dostosowany jest do indywidualnych potrzeb dziecka.
Jest też oferta prowadzenia zajęć w domu ucznia. Może to być wspólne muzykowanie, które przyniesie radość zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Niezdecydowanym na zakup własnego sprzętu szkoła proponuje wynajem instrumentu.
Zajęcia prowadzone mogą być w języku angielskim i rosyjskim.

 

https://www.facebook.com/pages/Kocia-Muzyka/254862508051825

http://www.kociamuzyka.pl/

 

Chochliki na estradzie

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Więcej aktualności

DSC06582

Przedszkolaki na ludowo

Uczestniczyliśmy w „5 Przeglądzie Tańca i Piosenki Ludowej”, który tradycyjnie odbył się w Muzeum Etnograficznym w Warszawie. W tym roku po raz pierwszy pokazały sie

Jubileusz poetki Anny Bernat

  Anna Bernat, znakomita poetka, członek rady programowej Fundacji Muzyczny Krąg, obchodzi jubileusz 50 lecia swojej pracy twórczej. Jest autorką wielu wierszy, tekstów znanych i