Close
hand to hand

Taniec i akrobacja

hand to hand

 

Na II Festiwalu Zespołów Dziecięcych „Piosenka, uśmiech i my”, który przypominamy, odbędzie się 19 września 2015 roku w Amfiteatrze Bemowo w Warszawie, będzie można podziwiać grupę dziecięco-młodzieżową HAND to HAND. W swoim programie artystycznym łączy ona taniec nowoczesny z elementami gimnastyczno – akrobatycznymi. Istnieje od 1988 roku, a znana jest z wielu koncertów z gwiazdami polskiej estrady, z licznych teledysków i udziału w programach telewizyjnych. Jej członkowie są zdobywcami licznych nagród festiwalowych, a także wielokrotnymi mistrzami Polski w Disco Dance Freestyle, Hip Hop, Show Dance, Mambo i Rock and Roll.
Założyciel zespołu i jego kierownik – Jacek Sennewald to instruktor tańca, licencjonowany sędzia Polskiego Związku Tańca Sportowego i Polskiej Federacji Tańca oraz sędzia międzynarodowy International Dance Organization. Przez lata wykształcił pokolenia tancerzy, z których część do dziś pasjonuje się tańcem, a dzieci pierwszych tancerzy obecnie odnoszą sukcesy na zawodach i przeglądach artystycznych w kraju i za granicą.
Warto podkreślić, że zespół towarzyszył na estradzie takim artystom jak np. Patrycja Markowska, Jan Wojdak, Janusz Laskowski, Ewa Kuklińska, Majka Jeżowska, Marek Hojda i Andrzej Rosiewicz. A u nas wystąpi z aktorami – Darią Iwan i Józefem Miką, którzy poprowadzą koncert.

 

hand to hand 1

 

hand to hand 2

 

hand to hand 3

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Więcej aktualności

news02

Kawalerowie Orderu Uśmiechu

Książka „Kawalerowie Orderu Uśmiechu” autorstwa Tadeusza Belerskiego prezentuje portrety kilkudziesięciu niezwykłych osób, tytułowych Kawalerów.

13301330 496813293845268 6039729662264900054 o

Śpiewające talenty z Bemowa

Fundacja Muzyczny Krąg z radością powitała inicjatywę młodych nauczycielek muzyki ze szkół bemowskich w Warszawie, zorganizowania Dzielnicowego Konkursu Piosenki Dziecięcej. Przewodnicząca Rady Programowej Fundacji, znana