Close
hand to hand

Taniec i akrobacja

hand to hand

 

Na II Festiwalu Zespołów Dziecięcych „Piosenka, uśmiech i my”, który przypominamy, odbędzie się 19 września 2015 roku w Amfiteatrze Bemowo w Warszawie, będzie można podziwiać grupę dziecięco-młodzieżową HAND to HAND. W swoim programie artystycznym łączy ona taniec nowoczesny z elementami gimnastyczno – akrobatycznymi. Istnieje od 1988 roku, a znana jest z wielu koncertów z gwiazdami polskiej estrady, z licznych teledysków i udziału w programach telewizyjnych. Jej członkowie są zdobywcami licznych nagród festiwalowych, a także wielokrotnymi mistrzami Polski w Disco Dance Freestyle, Hip Hop, Show Dance, Mambo i Rock and Roll.
Założyciel zespołu i jego kierownik – Jacek Sennewald to instruktor tańca, licencjonowany sędzia Polskiego Związku Tańca Sportowego i Polskiej Federacji Tańca oraz sędzia międzynarodowy International Dance Organization. Przez lata wykształcił pokolenia tancerzy, z których część do dziś pasjonuje się tańcem, a dzieci pierwszych tancerzy obecnie odnoszą sukcesy na zawodach i przeglądach artystycznych w kraju i za granicą.
Warto podkreślić, że zespół towarzyszył na estradzie takim artystom jak np. Patrycja Markowska, Jan Wojdak, Janusz Laskowski, Ewa Kuklińska, Majka Jeżowska, Marek Hojda i Andrzej Rosiewicz. A u nas wystąpi z aktorami – Darią Iwan i Józefem Miką, którzy poprowadzą koncert.

 

hand to hand 1

 

hand to hand 2

 

hand to hand 3

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Więcej aktualności

Final Festiwalu

XV Festiwal WIlno

Po raz piętnasty Polskie piosenki, śpiewane po polsku   Minęło właśnie piętnaście lat, kiedy to nauczyciel muzyki ze szkoły średniej w Rudziszkach, niedaleko Wilna, Włodzimierz

Plakat piosenka usmiech i my - ostateczny

Czekamy na Was w najbliższą sobotę!

Serdecznie zapraszamy w sobotę 19 września 2015 roku do Amfiteatru Bemowo w Warszawie na II Festiwal Zespołów Dziecięcych „Piosenka, uśmiech i my”. Przyprowadźcie na godz.

19054907 664824273710835 6946737591911846100 o

Dzieci i młodzież ze szkół w Zalesiu Górnym

Uczestników Festiwalu Zespołów Dziecięcych „Piosenka, uśmiech i my”, który odbędzie się 16 września 2017 roku w warszawskim Amfiteatrze Bemowo, przywitają „Zalesiańskie Nutki”. Zespół ten również